430,00 грн
| Вид: | Електрична |
| Бренд: | Gerui |
| Діаметр: | 6.5-7.0 мм |
245,00 грн
| Матеріал: | пластик/сталь |
| Місткість шт.: | 20 сигарет |
98,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Gama |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
428,00 грн
| Вид: | Електрична |
| Бренд: | Gerui |
| Діаметр: | 8.0-8.1 мм |
100,00 грн
| Матеріал: | метал/шкірозамінник |
| Місткість шт.: | 20 сигарет |
99,00 грн
| Вид: | Електрична |
103,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 550 штук |
| Бренд: | KORONA |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
1.150,00 грн
| Вид: | Ручна |
| Бренд: | Hawk-Matic |
| Діаметр: | 8.0-8.1 мм |
2.450,00 грн
| Матеріал: | пластик/сталь |
| Вид: | Ручна |
| Бренд: | Hawk-Matic |
| Діаметр: | 8.0-8.1 мм |
2.450,00 грн
| Матеріал: | пластик/сталь |
| Вид: | Ручна |
| Бренд: | Hawk-Matic |
| Діаметр: | 6.5-7.0 мм |
405,00 грн
| Вид: | Електрична |
| Бренд: | Gerui |
| Діаметр: | 8.0-8.1 мм |
100,00 грн
| Матеріал: | пластик/сталь |
| Місткість шт.: | 20 сигарет |