98,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Gama |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
98,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Top Gilza |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
98,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Firebox |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
115,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 20 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Top Gilza |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
125,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Top Gilza |
| Колір сигаретних гільз: | Чорний із чорним фільтром |
105,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | HOCUS |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із білим фільтром |
98,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Popularne |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
125,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Top Gilza |
| Колір сигаретних гільз: | Коричневий із чорним фільтром |
106,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Тет |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
98,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | COMPANEROS |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
98,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | High Star |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
98,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Amigos Companeros |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
120,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 20 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | MR TOBACCO |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
98,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Joker |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
113,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Dark Horse |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
100,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Top Gilza |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із білим фільтром |
100,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Smokster |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
123,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | GULIWER |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
109,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Bella |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |
123,00 грн
| Довжина фільтра, мм: | 15 мм |
| Кількість у пачці: | 500 штук |
| Бренд: | Orion |
| Колір сигаретних гільз: | Білий із класичним фільтром |

Гільзи для самокруток є популярним товаром серед любителів куріння. Вони уявляють собою порожню сигарету. Її курець може набити будь-якою курильною сумішшю, зокрема улюбленими сортами тютюну. Ви можете купити гільзи для сигарет та експериментувати зі смаковими якостями, міцністю, ароматом. Завдяки цьому кожен може створити саме таку сигарету, яка йому найбільше подобатиметься.
Порівняно зі звичайними самокрутками, сигарети з гільзами виглядають привабливіше. А навколишній люди не зможуть її відрізнити від сигарет, які випускають тютюнові фабрики. У нашому магазині представлений широкий асортимент гільз, запакованих у коробки по 500 штук. Нижче наведено рейтинг такої продукції, який був сформований на підставі відгуків наших клієнтів.
Найкращі гільзи по 500 штук на думку курців:
1. GAMA
2. Firebox
3. KORONA
4. MR TABACCO
5. HOCUS
Якщо ви хочете купити гільзи для сигарет з оптимальним співвідношенням якості та ціни, то рекомендується звернути увагу на торгові марки, представлені у наведеному вище рейтингу. Любителі куріння зі стажем стверджують, що найкраще купувати гільзи саме по 500 штук. По-перше, вони обійдуться дешевшими порівняно з упаковками по 100 або 200 штук. По-друге, вони зручніші, тому що при покупці 0,5 кг тютюну можна легко зробити 500 сигарет, яких вистачить надовго.
У нас представлені також інші товари, які будуть цікаві любителям куріння. Популярністю користуються різні портсигари та машинки, за допомогою яких можна зручно набивати тютюн.
Ми здійснюємо оперативну доставку до всіх регіонів України за допомогою Нової пошти та Укрпошти. Щоб купити гільзи для сигарет або інші товари, ви можете додати їх до кошика та створити відповідне замовлення. Також можете зателефонувати нашим менеджерам за вказаними телефонами. Вони можуть надати консультацію, якщо у вас виникнуть питання під час вибору товару.